Miroğlu Nakliyat Hakkımızda

Taşımacılık senelerden beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir gereksinim haline gelmiştir ve firmamız Miroğlu Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’nin her bir noktasına lojistik hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır. Daima müşteri beğenisini en üst seviyede tutarak nitelikli bir taşıma planı doğrultusunda mükemmel bir taşıma hizmeti sunan firmamız gelecekte de bu uzman hizmetinin sürekliliğini sağlamayı amaçlamıştır.

Temel prensiplerimiz

* Koşulsuz müşteri beğenisi
– Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci
* Sürekli gelişim
– Duyarlı yönetim
* Uzmanlığını teknolojiyle birleştiren uzman bir ekip

Misyonumuz

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini her zaman koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırılmaktadır. Evden eve, ofisten ofise, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, elektronik cihaz taşımacılığında sizlere müşteri beğenisini sağlayarak en kusursuz şekilde taşıma hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızı özel ambalajlarımız la paketleyip ardından yeni adreslerine güvenle ulaştırıp kurulumlarını gerçekleştiren şirketimiz sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetten faydalanmak üstelik çok basit.

Firmamız geniş araç filosu

Deneyimli eleman kadrosuyla şehir içi, şehirlerarası, ev ve iş yeri taşımacılığını en güvenli olarak sigortalı olarak yapmaktadır. Taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Şehir içi ve şehirler arası nakliyatta sizlere en nitelikli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktadır. Bünyesinde daima hazır bulunan profesyonel personelinde, deneyimli şoför, marangoz, tesisatçı gibi elemanlarda bulunmaktadır. Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Bütün vitrin süsleri ve kıymetli porselen vb.. Eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı kurulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken çalışanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile ambalajlanır. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Miroğlu Nakliyat Diğer alanlarda olduğu kadar ev taşımacılığında da kalitenin tescilidir. Konusunda profesyonel 7 ekibiyle 7/24 hizmet sunulabilmektedir. Bu ekipler her çeşit ev nakliyesi problemine yanıt verebilmek için donanımlı  Hizmetlerimiz sıralamasına aşağıda belirtilen şekildedir. Taşınacak evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır. Ekspertiz ayni zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitte yapar. Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir.

Taşıma ekibimiz içerisinde tecrübe kazanmış tesisatçı ve monitör elemanları bulunmaktadır. 

Evden Eve Nakliyat  Eşyalarınız profesyonel ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliye günü ve saati kararlaştırılacak nakliye protokolü yapılır. Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi Paket ettirme. Özenli yapılmış ambalajlama ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınır. Paketlemede en iyi ambalaj biçimi temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutlamadır.  Şehirlerarası evden eve nakliyat en önemli konu paketleme

%d blogcu bunu beğendi: